UŽIJTE SI JEDINEČNOU DOVOLENOU UPROSTŘED PŘÍRODY


Unikátní ubytovnání v Českém Švýcarsku

Povinná pole jsou označena *
Bohemian Homes je komfort a pohodlí uprostřed přírody

Plánujete rodinnou dovolenou, setkání s přáteli nebo romantický víkend pryč z města? Stačí si jen vybrat ze třech unikátních dřevěných domků a užít si zasloužený relax s neomezeným vstupem do wellness. Nacházíme se na okraji Národního parku České Švýcarsko u přírodní rezervace a větrného mlýnu Světlík. Každý domek Užijte si nádherné výhledy na Lužické hory uprostřed klidu a pohody přímo u lesa. Každý domek nabízí jedinečné výhledy na Lužické hory z z velkých prosklených stěn. Naprosté soukromí zaručí oplocené prostorné zahrady. Užijte si nadstandartní vybavení včetně gurmánské kuchyně s praskajícím krbem. Komfort a pohodlí zaručí vyhřívané podlahy, moderní koupelna, Smart TV s Netflixem a rychlou Wi-Fi. Na prostorné kryté terase můžete odpočívat v houpacích sítích, nebo si užívat si večerní grilování s přáteli. Bohemian Homes zaručuje jedinečný zážitek pro ty, kteří si chtějí odpočinout a načerpat síly v unikátním ubytování s wellness, a přitom si užívat nádhernou přírodu Českého Švýcarska.

REZERVUJTE ZDE A ZÍSKEJTE NEJLEPŠÍ CENU

✓ Bezplatné zrušení

✓ Domácí mazlíčci vítáni

✓ Wellness v ceně pobytu

✓ Nadstandardní vybavení

✓ Úžasné výhledy na hory

Ceny již od
2600 /noc

* včetně veškerých poplatků

ZAŽIJTE LUXUSNÍ ODPOČINEK UPROSTŘED PŘÍRODY, KTERÝ SI ZASLOUŽÍTE

Plánujete rodinnou dovolenou, setkání s přáteli nebo romantický víkend pryč z města? Stačí si jen vybrat ze třech unikátních dřevěných domků a užít si zasloužený relax s neomezeným vstupem do wellness. Nacházíme se na okraji Národního parku České Švýcarsko u přírodní rezervace a větrného mlýnu Světlík. Každý domek Užijte si nádherné výhledy na Lužické hory uprostřed klidu a pohody přímo u lesa. Každý domek nabízí jedinečné výhledy na Lužické hory z z velkých prosklených stěn. Naprosté soukromí zaručí oplocené prostorné zahrady. Užijte si nadstandartní vybavení včetně gurmánské kuchyně s praskajícím krbem. Komfort a pohodlí zaručí vyhřívané podlahy, moderní koupelna, Smart TV s Netflixem a rychlou Wi-Fi. Na prostorné kryté terase můžete odpočívat v houpacích sítích, nebo si užívat si večerní grilování s přáteli. Bohemian Homes zaručuje jedinečný zážitek pro ty, kteří si chtějí užít unikátní ubytování s Wellness v přírodě Českého Švýcarska.

REZERVUJTE U NÁS NYNÍ A ZÍSKEJTE NEJLEPŠÍ CENU, ZARUČENĚ

✓ Garance nejlepší dostupné sazby!

✓ Vhodné pro domácí mazlíčky
✓ Plně vybavená kuchyně
✓ Výhledy na hory a lesy

Začátek v,
2600 /noc

*Zaručené nejnižší ceny při rezervaci přímo zde na našich webových stránkách.

KTERÝ JE PRO VÁS TEN PRAVÝ?

POKOJE A CENY

Vyberte si z našich tří dostupných domů

Vybavení

Plně vybavená kuchyně

Sauna a vířivka s výhledem do přírody

Soukromé parkoviště

Krb / BBQ prostor

Mountain Views

Národní park České Švýcarsko

Přátelský mazlíček

Soukromá terasa a velký venkovní prostor

Vnitřní krb

Pračka a sušička

Smart TV s Netflixem

Rychlé Wi-Fi

Něco málo o ČESKÝCH HOMECH

Jsme malá rodina, která začala v létě 2020 stavět unikátní dřevěné chatky přímo na okraji národního parku České Švýcarsko v severních Čechách. V tuto chvíli můžeme nabídnout 3 plně vybavené domy, které jsou plně oplocené, soukromé a s vlastním velkým venkovním areálem. Perfektní útulné domovy pro krásnou rodinnou dovolenou, romantické pobyty i samostatné cestovatele. Unikátní celoprosklené stěny na přední a boční straně Bohemian Homes nabízejí krásné výhledy do okolí. Přírodní venkovní wellness přímo u privátní skrýše se saunou a vířivkou vám pobyt ještě ozvláštní. Z pohodlí gauče můžete pozorovat západy slunce a praskající oheň v krbu. Je to ideální místo pro výlety do krásného prostředí Českého Švýcarska a Lužických hor, které nabízí mnoho možností pro pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování a mnoho dalších outdoorových aktivit. Oblíbená cyklistická a turistická stezka je přímo za domem. Adrenalin park Jedlová, koupaliště a sportovní centrum jsou jen 5 minut jízdy, stejně jako sjezdovky s běžeckými tratěmi. K dispozici je zcela nová na zakázku navržená sauna s prosklenou stěnou na jedné straně a hostům je k dispozici venkovní vířivka vedle vodního proudu, která vám poskytne jedinečný a intimní zážitek. Vaši hostitelé - Dobrodružná rodina Vlaďky a Ashe se svým malým synem Maurim a psem border kolie Benjim jsou velmi nadšeni, že vás mohou přivítat v jednom z těchto jedinečných domovů.

Dokonalý odpočinek

Bohemian Homes se nachází v nádherné přírodě přímo na okraji Národního parku České Švýcarsko. Je to perfektní místo pro romantické útěky z města, rodinnou dovolenou nebo setkání s přáteli.

Přírodní Wellness

Užijte si na míru navrženou dřevěnou sudovou saunu s velkým proskleným oknem, které nabízí výhledy na soukromý potok a okolní lesy. Wellness je sdílené pro všechny 3 domky a je již zahrnuto v ceně pobytu.

Romantika u krbu

Z pohodlí gauče můžete pozorovat úžasné výhledy na Lužické hory díky velkým proskleným stěnám po většině stran domu. Správné pohodlí zajistí praskající dřevo z krbu, gurmánská kuchyně, Smart TV s Netflix a super rychlá Wi-Fi. Perfektní komfort uprostřed přírody.

Aktivní dovolená

V okolí je po celý rok dostatek sportovních aktivit. Přímo za domem začínají turistické a cyklistické trasy. Hned za domem je Za větrný mlýn a přírodní rezervace Světlík, která je ideálním místem pro rybolov. Skiareál Horní Podluží s lyžařskou školou a půjčovnou se nachází pouze 5 min jízdy od nás.

Jste připraveni vytvořit si úžasné vzpomínky?

best place for staying near bohemian Switzerland national park

Klidný horský útěk

Bohémské domy jsou zasazeny do nádherné přírody v údolí pohoří Luz. Je to ideální útěk pro romantickou dovolenou nebo rodinný útěk

hot tub bohemian homes

Útulné přírodní útočiště

Naše venkovní wellness centrum nabízí plné soukromí s úžasným výhledem na hory a uklidňujícím vodním potokem. Užijte si dřevěnou sudovou saunu s vířivkou, která je již součástí vašeho pobytu a sdílená pro všechny 3 domy.

romantic getaway in Czech republic bohemian homes

Romantický útěk

Ideální místo pro romantický útěk v kouzelném horském prostředí s krbem, hlubokou vanou, saunou s průhledným sklem k prozkoumání okolní přírody a místem na nalévání vína. Vážně zdvořilý.

Skiing near Bohemian Homes

Aktivní dovolená

Bohemian Homes se nachází v místě, které vám dává možnost vyzkoušet spoustu outdoorových aktivit od pěší turistiky, horolezectví, cyklistiky v létě až po lyžování, snowboarding a běžky v zimě, nikdy vám nic nedojdou.

Recenze Bohemian Homes

Podívejte se, jak nás naši hosté hodnotí skrz internetem

Bohemian Homes