Typy ubytování

Bohémské domovy Česká republika. Krásný večerní výhled na prázdninový pronájem Bohemian Homes.

Buddha Home

Atmosféra jako by jste byli na Bali. Luxusně vybavený dům ve výšce až 1,7m nad zemí s 2 ložnicemi a jen pár kroků od Wellness. Velké prosklené stěny nabízí úžasné výhledy na hory, které si můžete užít z pohodlí gauče u praskajícího krbu. Kuchyň jako z pohádky na Vás čeká v nadstandardním vybavením. Zastřešená terasa je ideální místo pro ranní kávu na houpačce, či večerní grilování s přáteli. Prostorná zahrada nabízí ohniště i dětské hřiště u soukromého potoka.

Shiva home of Bohemian homes Retreat Czech Republic. Úžasná místa k pobytu v České republice

Shiva Home

Tato zbrusu nová dřevostavba má úžasný výhled z každého rohu. Shiva Home se dvěma ložnicemi má stejnou velikost jako náš první Buddha Home a může snadno ubytovat až 6 osob. V naprostém soukromí hned u potoka na kraji lesa a přitom pouze 100 m od oblíbeného Wellnessu. Ideální oáza klidu a pohodlí pro setkání s rodinou a přáteli.

Bohemian Homes-Romantický rekreační dům, chata, dřevěný dům v Českém Švýcarsku

Romantický útěk

Romantická kajuta pro pár nebo sólo cestovatele. Tento dřevěný dům je navržen speciálně pro pobyty párů. bez rušivých vlivů se připojíte k něčemu hlubšímu. Tento romantický útěk je navržen tak, aby vás hluboce spojil s vaším partnerem a se sebou samým. Tato chata má otevřený půdorys s manželskou postelí v domě ve stylu studia. Velké prosklené stěny vám poskytnou úžasný výhled na okolní přírodu.

Bohemian Homes