Buddha Home

Užijte si komfort a pohodlí uprostřed přírody

Atmosféra jako by jste byli na Bali. Luxusně vybavený dům ve výšce až 1,7m nad zemí s 2 ložnicemi jen pár kroků od Wellness. Láska na první pohled.

V Buddha Home jako v exotickém ráji

Uvařit si dobrotu v nádherné kuchyni, zatopit v krbu s výhledy na hory, pozorovat lesní zvěř z pohodlí gauče, houpat se v síti na terase, nebo se potit v sauně a vířivce hned u domu, to všechno patří k jedinečnosti Buddha Home. Ideální varianta pro rodinnou dovolenou nebo setkání s přáteli o rozloze 75 m2 ve dvou ložnicích a prostornou terasou pro max 6 osob.

úžasná místa k pronájmu v Českém Švýcarsku
Pohledy na sníh z Českého Švýcarska z českých domů

Unikátní skleněná okna uprostřed přírody

Hlavní ložnice je z jedné strany plně prosklená a nabízí úžasné výhledy na Lužické hory přímo z manželské postele (160x200). Ložní prádlo, ručníky a župany na vás čekají krásně navoněné. V Buddha Home se spí jako v pohádce.

Na míru vyráběná sauna a vířivka

Nová dřevěná sauna s prosklenou stěnou a Whirlpool až pro 6 osob s výhledem do údolí jsou jen pár kroků od domu a přitom v úplném soukromí. Wellness je otevřeno celoročně. Masážní vířivka s teplotou až 40 °C vám zajistí romantickou relaxaci za každého počasí. Naše wellness je společné pro všechny 3 domy a je již zahrnuto v ceně pobytu.

prosklené stěny Sauna a lázeňský areál v Českých domech v České republice nedaleko národního parku České Švýcarsko
Úžasná výzdoba v českém stylu v České republice

Královská kuchyně je nadstandartně vybavená

Tady se budete cítit jako doma a nejspíš ještě lépe. Mysleli jsme na vše včetně kvalitního kávovaru, i základních potravin a koření. Vůně dřeva a příjemné prostředí u nás probudí radost z vaření a kulinářského ducha snad v každém.

Také už vidíte v té houpačce?

Prostorná terasa o velikosti 25 m2 je plně zastřešená a nabízí Bali style chilling odpočinkovou zónu s výhledy na hory. Můžete si na ní také ugrilovat dobroty na elektrickém BBQ, či se jen tak pohupovat a číst knížku při západu slunce. Terasa je večer krásně osvětlená - úplná romantika.

krásný rodinný rekreační dům v České republice
krb v českých domech

Jídlo na otevřeném ohni

Chcete si zahrát na domorodce a ugrilovat, nebo si opéct na otevřeném ohni něco dobrého? Ani to není žádný problém a buřtíci u nás chutnají extra dobře. Posezení okolo ohniště hned u potoka má své kouzlo.

PROHLÉDNĚTE SI VÍCE

CENÍK ZA CELÝ OBJEKT

Kapacita je max 6 osob ve 2 ložnicích

ZIMNÍ SEZONA NOC
říjen - duben
3900
ZIMNÍ SEZONA VÍKEND
říjen - duben
8400
LETNÍ SEZONA NOC
květen - září
4200
LETNÍ SEZONA VÍKEND
květen - září
8600
PRÁZDNINY NOC
červenec - srpen
4500
  • V hlavní letní sezóně (červenec až srpen) je minimální délka pobytu 3 noci.
  • Zarezervujte si Bohemian Home pouze NA JEDNU NOC za 1,5x standartní ceny. Dodatečný poplatek bude součástí potvrzovacího mailu. Udělejte si radost a doražte za odpočinkem, který si zasloužíte!

Jdeme rezervovat?

👉 Pro potvrzení rezervace je potřeba uhradit zálohu 50% z celkové ceny pobytu se splatností 5 pracovních dní. Pokud není záloha uhrazena ve stanovené lhůtě, rezervace pobytu se automaticky ruší. 👉 Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni (pouze malá a střední plemena) za 350,-Kč/noc/pejsek. Max povolený počet jsou 2 pejsci v jednom domečku. Pozemek je plně oplocen a majitel pejska přebírá plnou zodpovědnost za případné škody a úklid na zahradě po mazlíčkovi. 👉 Slavíte narozeniny, či chystáte u nás oslavu a rádi by jste vlastní catering? Kontaktujte nás a my vám nachystáme nabídku na míru.

KALENDÁŘ DOSTUPNOSTI

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Buddha Home je ve vybraném období dostupné.

Cena začína na:

RECENZE BOHEMIAN HOMES