Dream House

Exkluzivní dům Premium s privátním wellness

"Dream Home" je nejnovější a nejbohatší přírůstek do resortu Bohemian Homes. Tento nádherný dům je navržen tak, aby se v něm mohlo ubytovat až 10 hostů, a nabízí tři krásně zařízené ložnice, rozsáhlý obývací pokoj a příjemnou terasu.

Dream House je sen, který splní očekávání i těch nejnáročnějších

S potěšením vám představujeme náš nejnovější přírůstek, "Domov snů". Dream Home se nachází v malebném národním parku České Švýcarsko a je nejnovějším a nejbohatším přírůstkem resortu Bohemian Homes. Tento nádherný dům je navržen tak, aby se v něm mohlo ubytovat až 10 hostů, a nabízí tři krásně zařízené ložnice, rozsáhlý obývací pokoj a příjemnou terasu. Dream Home se odlišuje prémiovou soukromou vířivkou a exkluzivní elektrickou saunou uprostřed přírodních krás, které poskytují bezkonkurenční úroveň relaxace a luxusu. Moderní nábytek, špičkové spotřebiče a nádherný výhled do zahrady a na les se dokonale snoubí a vytvářejí idylické prostředí pro rodiny a přátele.

Dream Home
Dream house

3 Prostorné Ložnice

Dream Home se může pochlubit třemi prostornými a pohodlnými ložnicemi, které pojmou až 10 hostů. Každá ložnice je promyšleně zařízená a poskytuje útulnou a relaxační atmosféru pro klidný spánek. Tyto ložnice jsou ideální pro rodiny a skupiny a zajišťují dostatek prostoru a soukromí pro všechny.

Velký obývací pokoj a terasa

Rozlehlý obývací pokoj slouží jako centrální místo k odpočinku u praskajícího krbu s prosklenou stěnou. Moderní vybavení, pohodlný gauč a Smart TV (Netflix + O2 TV s extra sport programy) nabízí spoustu prostoru pro relax s dostatkem místa pro dětské hry. Celý dům je plně klimatizovaný s vyhřívaným podlahovým topením v koupelně.

Best interior for a dram home
Electric Sauna in Bohemian Homes

Privátní elektrická sauna a vířivka

Dream House také nabízí špičkovou elektrickou saunu, která poskytuje zážitek jako ve spa přímo uprostřed přírody. Prostorná kanadská vířivka až pro 8 osob na zastřešené terase je třešničkou na dortu pro všechny milovníky wellness. Jedná se o unikátní model se pěti sedátky a jedním lehátkem s velikostí 200x200cm komplexně osazená ryze rotačními masážními tryskami.

Moderní kuchyně a vybavení domu

Stylově vybavená kuchyňská linka s nejmodernějšími spotřebiči umožní ten nejlepší zážitek z vaření. Budete se v ní cítit jako doma a ideálně ještě lépe. To nejlepší kafíčko zaručí automatický kávovar s mlýnkem na mletou kávu. Součástí koupelny je také pračka a sušička. Zastřešená prostorná terasa je ideální prostor pro ranní snídaně, čtení knihy v houpací síti a užívání si společných chvil u elektrického grilu.

amazing holiday home

Dream House je obklopen krásnou zahradou a nabízí zabezpečené parkování přímo u domu pro vaše pohodlí. Venkovní prostor je ideální pro užívání si klidného relaxu s rodinou a přáteli s výhledy na okolní přírodu.  

Zažijte klid a luxus v Bohemian Homes.

V Bohemian Homes je každý detail Dream House vytvořen tak, aby vytvářel nezapomenutelné vzpomínky. Ať už hledáte klidný únik z města nebo luxusní dovolenou s přáteli a rodinou, Dream House poskytuje bezkonkurenční zážitek pohodlí, krásy a relaxace.
Zde v Dream House je každý detail vytvořen tak, aby váš pobyt nebyl jen návštěvou, ale bohatým a nezapomenutelným zážitkem.

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ OBRÁZKY Z DREAM HOUSE

CENÍK DREAM HOUSE

ZIMA NOC
ŘÍJEN - BŘEZEN
7100CZK
ZIMA VÍKEND
ŘÍJEN - BŘEZEN
15900czk
LÉTO NOC
DUBEN - ZÁŘÍ
7600CZK
LÉTO VÍKEND
DUBEN - ZÁŘÍ
16200CZK
  • Denní cena je uvedena za min. 2 noci. 
  • Během hlavní letní sezóny od července do srpna je minimální délka pobytu 2 noci.
  • Minimální délka pobytu je 2 noci.
  • V hlavní letní sezóně (červenec až srpen) je minimální délka pobytu 3 noci.
  • Zarezervujte si Bohemian Home pouze NA JEDNU NOC za 1,5x standartní ceny. Dodatečný poplatek bude součástí potvrzovacího mailu. Udělejte si radost a doražte za odpočinkem, který si zasloužíte!

KALENDÁŘ DOSTUPNOSTI

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Dream House je ve vybraném období dostupné.

Cena začína na:

Jdeme rezervovat?

👉 Pro potvrzení rezervace je potřeba uhradit zálohu 50% z celkové ceny pobytu se splatností 3 pracovních dní. Pokud není záloha uhrazena ve stanovené lhůtě, rezervace pobytu se automaticky ruší. 👉 Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni (pouze malá a střední plemena) za 350,-Kč/noc/pejsek. Pozemek je plně oplocen a majitel pejska přebírá plnou zodpovědnost za případné škody a úklid na zahradě po mazlíčkovi. 👉 Jakýkoliv nadměrný hluk po 19hod je v celém prostoru přísně zakázaný.

RECENZE