Shiva Home

Užijte si luxusní ubytování s Wellness uprostřed přírody

Komfort a pohodlí, ze kterého nebudete chtít odjet. Absolutní novinka z konce roku 2021 je ideální varianta pro rodinnou dovolenou nebo romantické pobyty!

Klid a naprosté soukromí na kraji Českého Švýcarska

Shiva Home vítá hosty od konce roku 2021 a má veškeré pohodlí moderní chaty, včetně luxusně vybavené kuchyně, útulného krbu, vyhřívaných podlah a velké terasy. Dotažený do posledního detailu má stejně jako Buddha Home dvě ložnice, jednu prostornou koupelnu a úžasné výhledy z velkých prosklených stěn.

Bohémské domovy Shiva Home in Winter snow
plně vybavená kuchyně v bohémských domech v České republice

Užijte si relax, který si zasloužíte

Vaření je radost a u nás to platí dvojnásob. Vše co potřebujete a ještě mnohem více v moderní a plně vybavené kuchyni včetně výborné kávy z nového kávovaru. Prostorná lednice s mrazákem, myčka a multifunkční trouba je základ pro komfortní vaření až pro 6 osob. K dalšímu vybavení Shiva domu patří krbová kamna, podlahové vytápění, rychlá Wi-Fi, Smart TV s Netflixem, stolní hry a knihovna. Součástí je také technická místnost s pračkou a sušičkou, u domu pak soukromé parkování pro 2 vozy.

Jedinečný zážitek z dovolené

Šálek kávy nejlépe chutná na prostorné kryté terase s výhledy na Lužické hory. O ten správný relax se postarají útulné venkovní gaučíky na paletách, houpačky i houpací sítě. Ugrilovat si můžete na elektrickém grilu přímo na terase, nebo na prostorném ohništi přímo před domem. Prostorná zahrada je plně oplocená a určitě potěší i čtyřnohé kamarády.

Skleněné stěny v Bohemian Homes Česká republika, jedinečný rekreační dům
Lázeňská romantická dovolená v České republice České Švýcarsko

Soukromé wellness v ceně pobytu

Nová dřevěná sauna s prosklenou stěnou a sudová vířivka až pro 6 osob s výhledem do údolí čekají hned za domem u soukromého potoka. Wellness je otevřen po celý rok a můžete si ho užívat každý den. Masážní vířivka s teplotou až 40°C Vám zajistí romantickou relaxaci za každého počasí. Naše wellness je společné pro všechny 3 domy a je již zahrnuto v ceně pobytu.

Jaký je tedy rozdíl mezi Shiva a Buddha Home?

Stále si nejste jisti, zda si zarezervovat pobyt v Shiva nebo Buddha domku? Pokud chcete mít wellnes přímo u domu, Buddha domek je ta správná volba. Pokud naopak oceníte odlehlejší stranu pozemku a naprosté soukromí, tak Shiva Home je nejlepší varianta. Shiva Home se nachází blíže k potoku, ale přesto jen 50 m chůze od přírodního wellnessu.

Aktivity v blízkosti atrakce bohemian homes in bohemian switzerland

VÍCE FOTEK Z SHIVA HOME

CENÍK ZA CELÝ OBJEKT

Kapacita je max 6 osob ve 2 ložnicích

Zimní sezona DEN
říjen - duben
3900
Zimní sezona VÍKEND
říjen - duben
8400
Letní sezona DEN
květen - září
4200
Letní sezona VÍKEND
květen - září
8600
PRÁZDNINY NOC
červenec - srpen
4500
  • V hlavní letní sezóně (červenec až srpen) je minimální délka pobytu 3 noci.
  • Zarezervujte si Bohemian Home pouze NA JEDNU NOC za 1,5x standartní ceny. Dodatečný poplatek bude součástí potvrzovacího mailu. Udělejte si radost a doražte za odpočinkem, který si zasloužíte!

REZERVOVAT SHIVA HOME?

👉 Pro potvrzení rezervace je potřeba uhradit zálohu 50% z celkové ceny pobytu se splatností 5 pracovních dní. Pokud není záloha uhrazena ve stanovené lhůtě, rezervace pobytu se automaticky ruší. 👉 Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni (pouze malá a střední plemena) za 350,-Kč/noc/pejsek. Max povolený počet jsou 2 pejsci v jednom domečku. Pozemek je plně oplocen a majitel pejska přebírá plnou zodpovědnost za případné škody a úklid na zahradě po mazlíčkovi. 👉 Slavíte narozeniny, či chystáte u nás oslavu a rádi by jste vlastní catering? Kontaktujte nás a my vám nachystáme nabídku na míru.

KALENDÁŘ DOSTUPNOSTI

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Shiva Home je ve vybraném období dostupné.

Cena začína na:

AKTUÁLNÍ RECENZE BOHEMIAN HOMES

DOTAZY?

V případě jakýchkoliv dotazů k této chatě nás neváhejte kontaktovat.