Podmínky rezervace

Bohemian Homes přijímá rezervace prázdninového ubytování provedené telefonicky, e-mailem, osobně, písemně nebo online. Když je u nás provedena rezervace, jakýmkoli způsobem jsou naše podmínky považovány za akceptované Bookerem. Jakékoli dotazy týkající se podmínek by nám měly být sděleny co nejdříve.

 

POTVRZENÍ REZERVACE

Když si u nás zarezervujete dovolenou, musíte zaplatit potvrzující zálohu ve výši 50 % z celkového pobytu pro zajištění vaší rezervace.  Toto je naše formální přijetí rezervace. Má se za to, že osoba provádějící rezervaci bude jednat jménem všech členů strany. Nabízíme plnou náhradu za zrušení do 30 dnů před check-inem. U letních rezervací s minimálně 7denním pobytem (červenec/srpen) nabízíme plnou náhradu za zrušení do 60 dnů před check-inem.

KONEČNÁ PLATBA

Doplatek je nutné uhradit v plné výši nejpozději 7 dní před příjezdem včetně vratné zálohy 2000 Kč a rekreačního poplatku (15 Kč / dospělá osoba/den). V případě zrušení je záloha v žádném případě nevratná. V případě zrušení pobytu v době kratší než 7 dní je nutné uhradit celý pobyt.  U rezervací provedených do 14 dnů od začátku pobytu by měla být celá cena uhrazena při rezervaci.

ZAHRNUTO V CENĚ

V ceně pronájmu je plně zahrnuto veškeré ložní prádlo, ručníky, utěrky, kuchyňské vybavení, elektřina, topení, dřevo, Netflix, Wi-Fi, úklid před/po pobytu a praní prádla (v případě potřeby lze zajistit další úklid uprostřed pobytu ), a samozřejmě naše venkovní wellness (sauna a vířivka). Další úklid v polovině týdne lze zajistit za příplatek. Za příplatek 500 Kč/pobyt/každý je více než vítán pobyt s Vaším mazlíčkem (malý nebo střední). 

VÝSTRAHA JISTOTA ZA POŠKOZENÍ 

Bohemian Homes jsou plně zařízeny a vybaveny na velmi vysoké úrovni, proto je v době splatnosti doplatku splatná vratná kauce. Jedná se o dočasné zadržení v případě jakýchkoli dodatečných poplatků, ztráty obsahu nebo poškození majetku nad rámec běžného opotřebení. Každá nemovitost je při odjezdu zkontrolována. Jakékoli dotazy ze strany Bohemian Homes budou klientovi adresovány písemně před zaúčtováním poplatku. Pokud nedojde k poškození nemovitosti nad rámec běžného opotřebení, bude kauce vrácena do 5 pracovních dnů od odjezdu po úplné kontrole domu. 

PŘÍJEZD ODJEZD

Ubytování je možné od 15:00 v den nástupu vašeho příjezdu do 10:00 v poslední den, pokud jsme se s vámi předem nedohodli.

ZRUŠENÍ 

Pokud si přejete zrušit rezervaci, měli byste nám to oznámit telefonicky a potvrdit zrušení písemně. Pokud rezervaci zrušíte méně než 30 dní před dnem příjezdu, záloha propadá.  Pokud je zrušení provedeno po splatnosti poslední platby, nesete odpovědnost za plnou cenu pobytu.  K opětovnému pronájmu však vynaložíme maximum, a pokud uspějeme, vrátíme náklady na dovolenou mínus náklady vzniklé při opětovném pronájmu. 

COVID 19 

Vzhledem k přetrvávající nejistotě ohledně COVID-19 jsme implementovali následující změny do našich zásad zrušení Bohemian Homes (pro vyloučení pochybností, když před rezervací nebo v období samotné rezervace nastane některý z následujících scénářů COVID-19) , toto nahrazuje naše výše popsané storno podmínky. 

Vždy budete muset mít odpovídající cestovní pojištění, které vás pokryje z jakéhokoli jiného důvodu, který by vám mohl zabránit v cestování nebo onemocnění. 

Pokud zákazníci nemohou cestovat z důvodu následujících scénářů souvisejících s COVID-19 před rezervací nebo po dobu samotné rezervace: 

 Scénáře COVID-19:

 • Pokud česká vláda zakáže nepodstatné cestování do ČR. 

 • Pokud jsou Bohemian Homes uzavřeny po dobu rezervace zákazníka z důvodu zásahu české vlády kvůli souvisejícímu problému s COVID-19.

V případě, že před rezervací nebo po dobu samotné rezervace nastane některý z výše uvedených scénářů COVID-19, budou mít zákazníci nárok na jeden z následujících:

 • Převeďte stejnou rezervaci za 12 měsíců.

 • Požádejte o 100% kredit na jakoukoli budoucí rezervaci Bohemian Homes s platností 18 měsíců po zrušení.

VAŠE ODPOVĚDNOSTI

Souhlasíte s tím, že umožníte ubytování pouze osobám z vaší strany. Zavazujete se zanechat ubytování a veškeré jeho vybavení a zařízení v čistém a v dobrém stavu.  Rovněž se zavazujete, že nás budete informovat o všech chybějících nebo poškozených položkách a o jakékoli škodě na majetku a uhradíte nám takovou ztrátu nebo poškození.

POBYT ZVÍŘAT

Platí se příplatek za psa a pobyt. Prosím, mějte na paměti, že jiné domy v Bohemian homes mohou/nemusí mít domácí mazlíčky během Vaší dovolené zde. Toto jsou podmínky, které budete muset dodržovat, pokud se rozhodnete vzít s sebou na dovolenou sem svého psího kamaráda.

 • Domácí mazlíčci musí být vždy řádně kontrolováni a dozorováni a nesmí být ponecháni v objektu bez dozoru.

 • Psi nejsou povoleni v žádné z ložnic ani na žádném z nábytku.

 • Majitelům doporučujeme vzít si s sebou košík pro psy, který není součástí ubytování. Je to proto, abychom udrželi domy v nejvyšším stavu pro všechny naše hosty.

 • Klienti jsou povinni po všech psech uklidit uvnitř i vně objektu – zahrada, jinak může být po odhlášení účtován příplatek za úklid.

 • Uvědomte si prosím, že Bohemian Homes je oplocený, přesto je na jedné straně v těsné blízkosti přírody, aby byl váš pobyt ve spojení s její úžasnou přírodou. 

 • V případě mimořádných škod uvnitř domu (zejména nábytek, dřevěné podlahy, terasa) a venkovní zahrada budou plně pokryty objednatelem.

 • Domácí zvířata jsou přísně zakázána ve wellness.

Oznámení o CCTV dohledu v venkovních prostorách

V Bohemian Homes je pro nás vaše bezpečí a ochrana naší nemovitosti velmi důležitá. Abychom zajistili bezpečné a příjemné prostředí pro všechny naše hosty, zavedli jsme rozsáhlý systém CCTV dohledu v venkovních prostorách našeho rekreačního areálu.

Proč máme CCTV dohled:

 1. Bezpečnost hostů: Naším hlavním cílem je poskytnout bezpečné prostředí pro všechny naše hosty. CCTV kamery v venkovních prostorách jsou strategicky umístěny k monitorování a rychlému řešení potenciálních bezpečnostních problémů.

 2. Ochrana majetku: Bohemian Homes se zavazuje chránit přírodní krásu našeho rezortu. CCTV kamery pomáhají odradit neoprávněnou činnost a chránit naši nemovitost před poškozením či vandalizmem.

Co kamery CCTV monitorují:

Kamery CCTV jsou zaměřeny výhradně na venkovní prostory a jsou navrženy tak, aby pokrývaly společné prostory, cesty, parkoviště a další sdílené místa. Můžete být klidní, naše sledování není invazivní a vaše soukromí je vždy respektováno. Nesledujeme soukromé balkony, terasy ani pokoje hostů.

Soukromí hostů:

Rozumíme a respektujeme vaše soukromí. Dejte si jistotu, že záznamy z kamer CCTV jsou používány výhradně pro účely bezpečnosti. Nejsou sdíleny s třetími stranami, pokud to nepožaduje zákon.

Vaše role při zajišťování bezpečnosti:

I když přijímáme veškerá opatření k zajištění vaší bezpečnosti, povzbuzujeme naše hosty, aby si během svého pobytu sami dbali o své věci a byli bdělí. Pokud zaznamenáte nějakou podezřelou činnost, prosím, okamžitě ji nahláste našemu personálu.

Volbou pobytu v Bohemian Homes souhlasíte s naší politikou CCTV dohledu, jak je popsána v našich obchodních podmínkách. Věříme, že toto opatření přispívá k celkovému pohodlí a klidu našich hostů.

NAŠE ODPOVĚDNOST

Nepřijímáme žádnou odpovědnost za události nebo činy mimo naši přiměřenou kontrolu, jako je porucha domácích spotřebičů, instalatérské práce, dočasná invaze škůdců, činy povstání, krádeže, vloupání, průmyslové spory, povodně nebo jiné násilné události. vyššího stupně. Věnovali jsme maximální péči přípravě předkládaných informací a bylo vynaloženo veškeré úsilí k zajištění přesnosti. Snažíme se zajistit, aby ubytování bylo uspokojivé a příjemné, a věnujeme veškerou přiměřenou péči tomu, aby byla nemovitost neustále udržována v dobrém stavu.  Přestože vynakládáme veškerou přiměřenou péči, abychom zajistili, že se během vašeho pobytu v Bohemian Homes nestane nic neobvyklého, neneseme odpovědnost za jakékoli zranění, ztrátu, nehodu, zpoždění, nepříjemnosti nebo nesrovnalosti vzniklé jakkoli způsobené.

PŘIJETÍ REZERVACE PODMÍNEK

Po rezervaci pobytu u Bohemian Homes potvrzujete, že jste si přečetli tyto podmínky a že je bez výhrad a výjimek přijímáte.

Bohemian Homes